Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Koprzywnicy
spacer doliną starej Koprzywianki operacja KOPRZYWIANKA Koprzywnickie Bziuki - wpis na Listę Niematerialnego Dziedzictwa Kulturowego Dożynki Gminne Rowerowa Koprzywnica Grupa Historyczno-Ekspolracyjna Wisła Spacer trasami nordicowymi. Zespół Ludowy Powiślanie Zespół Pieśni i Tańca Mali Powiślanie Bziuki Bziuki Operacja Koprzywianka #3 Operacja Koprzywianka #3 Stroiki i dekoracje świąteczne Stroiki świąteczne Ferie dla najmłodszych Spektakl mikołajkowy świąteczne animacje Eliminacje gminne - Młodzież Zapobiega Pożarom

I Świętokrzyski Włóczykij - Nordic Walking Koprzywnica

Utworzono dnia 13.06.2022

Świętokrzyski Włóczykij czyli Nordic Walking w Koprzywnicy - 25 września 2022r. z dwoma trasami o zróżnicowanym dystansie do pokonania. Dla miłośników nordicowych zmagań przygotowaliśmy dwie trasy; 2,5 km oraz 5 km. 

Zapisy na wydarzenie przyjmujemy przez system timekeeper: 

https://competitions.timekeeper.pl/i-swietokrzyski-wloczykij?fbclid=IwAR2WRBKy8YWwL7GFQtiKMykqNrGpPiaUgP9R6zgzaf-1QVUCsi7VDgl5F78

 

Trasa 2,5 km wyznaczona zostanie na terenie koprzywnickich zbiorników wodno-rekreacyjnych, gdzie będzie zarówno start jak i meta. „Marsz na Medal”, bo o nim tu mowa, odbędzie się po trasie jednej pętli wokół małego i dużego zalewu. Na mecie, każdy uczestnik wcześniej zapisany przez system timekeeper, otrzyma pamiątkowy medal. 

Trasa dla uczestników zawodów Nordic Walking jest dłuższa, pięciokilometrowa - wiedzie od koprzywnickiego zalewu, po urokliwe zakątki leśnej przyrody, okoliczne pola i łąki, obok delikatnie słyszanych szumów rzeki Koprzywianki i zatacza pętlę do punktu wyjścia czyli nad zalew.

 

Wśród nagród, jakie będą czekać na uczestników zawodów, główny sponsor firma PROCAM przekazała nam dwa rowery marki KROSS; damski i męski. Już po raz kolejny firma ta wspiera działania na naszym terenie, zachęcając mieszkańców do aktywności sportowej i zdrowego stylu życia.

Na uczestników zawodów czekają również okolicznościowe koszulki ufundowane przez firmę ICB Pharma.

 

Świętokrzyski Włóczykij to kolejna propozycja w ramach akcji #KoprzywnicaNaWeekend zapraszająca mieszkańców i turystów do odwiedzania i poznawania uroków regionu Koprzywnickiego.

GALERIE:

I Świętokrzyski Włóczykij

I Świętokrzyski Włóczykij

sponsor_procam

sponsor_procam

sponsor_icbpharma

sponsor_icbpharma

sponsor_real.sa

sponsor_real.sa

ZAŁĄCZNIKI:

 • sponsor_procam
  Utworzono dnia 25.08.2022, 12:10

  Poznajcie sponsora głównego - firmę ProCam. Na wrześniowe wydarzenie nordicowe w Koprzywnicy(25.09.) - firma ProCam przekazała dwa rowery.

 • sponsor_icbpharma
  Utworzono dnia 25.08.2022, 12:11

  Poznajcie sponsora - firmę ICBPharma. Na wrześniowe wydarzenie nordicowe w Koprzywnicy(25.09.) - firma ICBPharma zadbała o okolicznościowe t-shirty.

 • sponsor_realsa
  Utworzono dnia 25.08.2022, 12:13

  Poznajcie sponsora - firmę REAL S.A. Na wrześniowe wydarzenie nordicowe w Koprzywnicy(25.09.) - firma REAL S.A przygotowała zdrowe i pyszne musy owocowe. OWOC+MIŁOŚĆ=OWOLOVO