KS Koprzywianka - "Zaprzyjaźnij się z lokalnym barankiem"

Kolejna grupa rozpoczyna działania projektowe!

Projekt "Zaprzyjaźnij się z lokalnym barankiem" zakłada zorganizowanie cyklicznych spotkań z dziećmi i młodzieżą z terenu gminy w celu przybliżenia historii lokalnego klubu sportowego KS Koprzywnianka (kolejne spotkanie odbędzie się w piątek 29 września, w świetlicy w miejscowości Postronna, w godzinach 16:30-18:30). Realizatorzy będą prowadzić warsztaty w kilku miejscowościach na terenie gminy, tak aby połączyć na nich sąsiadujących ze sobą mieszkańców. Grupa realizująca oddolnie działania podczas spotkań nawiąże do kultury, dziedzictwa i lokalnej, prawie 100-letniej historii współtworzonej przez mieszkańców.

Dla dzieci uczestniczących w spotkaniach zostaną opracowane i przygotowane materiały związane z projektem.

Na zakończenie wszystkich inicjatyw przygotowana zostanie wystawa tematycznych prac plastycznych dzieci biorących udział w projekcie. Będzie to otwarte dla wszystkich mieszkańców spotkanie na koprzywnickim stadionie (8 października br. w godzinach około 12:30-14:30).

Klub Sportowy Koprzywianka, zaprasza na cykliczne spotkania, skupiające się wokół historii klubu oraz sporą dawkę wiedzy, tematyczne gry i zabawy, gadżety oraz upominki dla uczestników.

O projekcie możecie także przeczytać w postach -  https://www.facebook.com/koprzywianka

"Zaprzyjaźnij się z lokalnym barankiem"????????????... i już są pierwsze terminy spotkań!

Dzięki uprzejmości OSP Gnieszowice oraz KGW w Gnieszowicach spotkanie odbędzie się w budynku świetlicy wiejskiej???? - sobota 26 sierpnia, godz. 16.00
Tak więc zapraszamy na spotkanie z przyjacielem - lokalnym barankiem aby razem spędzić popołudnie poznając bliżej jego postać????

Będziemy czekać z garścią informacji, grami i zabawami, poczęstunkiem oraz upominkami!

Kolejne spotkanie z barankiem :)
1 września - piątkowe popołudnie spędziliśmy w Ciszycy z najmłodszymi z sołectwa Ciszycy, Świeżyc i Kamieńca opowiadając im o bohaterze naszego projektu - Lokalnym Baranku ????
Uczestnicy poznali jego wygląd, historię, I charakterystyczne cechy. Były quizy, krzyżówki, kolorowanki, zdjęcia i trochę ciekawostek.
My dostaliśmy od nich dużo radości i piękne prace. Na zakończenie dzieci otrzymały od nas upominki ????
Dziękujemy za gościnność i udostepnienie budynku sołectwu Ciszyca oraz jednostce OSP Ciszyca ????
Oczywiście to jeszcze nie koniec naszych spotkań - o szczegółach kolejnych będziemy informować po ustaleniach w kolejnych sołectwach - śledźcie nasze posty oraz szukajcie plakatów ????

Zadanie realizowane jest w ramach projektu Mobilna Kultura/ MGOKiS w Koprzywnicy.
Dofinansowano ze środków MKiDN w ramach programu NCK Dom Kultury+ Edycja 2023.

KS Koprzywianka

Utworzono dnia 20.08.2023, 09:17