Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Koprzywnicy
spacer doliną starej Koprzywianki operacja KOPRZYWIANKA Koprzywnickie Bziuki - wpis na Listę Niematerialnego Dziedzictwa Kulturowego Dożynki Gminne Rowerowa Koprzywnica Grupa Historyczno-Ekspolracyjna Wisła Spacer trasami nordicowymi. Zespół Ludowy Powiślanie Zespół Pieśni i Tańca Mali Powiślanie Bziuki Bziuki Operacja Koprzywianka #3 Operacja Koprzywianka #3 Stroiki świąteczne Ferie dla najmłodszych Spektakl mikołajkowy świąteczne animacje Eliminacje gminne - Młodzież Zapobiega Pożarom

Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne. Edycja 2023r. - Diagnoza wśród mieszkańców.

Utworzono dnia 15.05.2023
Realizując projekt pn. "Mobilna Kultura" - jednym z działań jest przeprowadzenie spotkań z mieszkańcami celem opracowania diagnozy kulturalnej. Spotkania, rozmowy, pracę warsztatową przeprowadziły badaczki Ania i Martyna z Federacji Mazowia, które też będaąautorkami diagnozy. Od samego początku, do ostatniego działania projektowego będzie z nami animatorka z NCK - Pola Rożek.
 
W ramach pracy badawczej, spotkaliśmy się ze społecznością szkolną w Zespole Placówek Oświatowych w Koprzywnicy (klasy 5-8) oraz w Szkole Podstawowej w Niedźwicach (klasy 5-8), aby porozmawiać m.in. o tym, co młodzi mieszkańcy gminy Koprzywnica lubią robić, gdzie się spotykają, jaki mają pomysł na działania kulturalne.
????????????
Kolejne spotkania odbyły się w domu kultury:
godz. 15.00 - przedstawicielki KGW, sołtysi i sołtyski, przewodniczące osiedli
godz. 17.30 - mieszkańcy, osoby działające społecznie, lokalni animatorzy, przedstawiciele NGO, radni, młodzież, dorośli, seniorzy
 
W spotkania mające na celu rozpoznanie potrzeb i potencjałów kulturowych mieszkańców włączyli się wędkarze z koprzywnickiego koła wędkarskiego oraz młodzieżówka (dziewczyny i chłopaki) oraz ich starsi koledzy z ochotniczej straży pożarnej w Koprzywnicy.

Diagnoza wśród mieszkańców

Utworzono dnia 22.05.2023, 21:34