Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Koprzywnicy
spacer doliną starej Koprzywianki operacja KOPRZYWIANKA Koprzywnickie Bziuki - wpis na Listę Niematerialnego Dziedzictwa Kulturowego Dożynki Gminne Rowerowa Koprzywnica Grupa Historyczno-Ekspolracyjna Wisła Spacer trasami nordicowymi. Zespół Ludowy Powiślanie Zespół Pieśni i Tańca Mali Powiślanie Bziuki Bziuki Operacja Koprzywianka #3 Operacja Koprzywianka #3 Stroiki świąteczne Ferie dla najmłodszych Spektakl mikołajkowy świąteczne animacje Eliminacje gminne - Młodzież Zapobiega Pożarom

Operacja Koprzywianka #4

Utworzono dnia 04.04.2024

Spotykamy się w najbliższy piątek - 5 kwietnia o godzinie 10:00 nad koprzywnickim zalewem. Punktem zbiórki uczestników akcji jest parking dolny przy altanie.

 

Akcja:Operacja Koprzywianka #4 jest częścią ogólnopolskiej akcji Operacja Czysta Rzeka.

Nasza akcja skupia się na ekologicznych działaniach wokół rzeki Koprzywianki. Sprzątamy i dbamy o swoje otoczenie, ponieważ potrafimy być eko i żyć w zgodzie z naturą. Chcemy zachować i przywrócić naturalne piękno przyrody naszej "Małej Ojczyzny".

Spotkajmy się nad rzeką Koprzywianką w Koprzywnicy. Na akcję zabierzcie ze sobą dobry humor i dobrą pogodę!  Pokażmy, że w małych miejscowościach warto angażować się w oddolne działania i mieć możliwość podjęcia społecznej inicjatywy.

 

Opis sztabu

Sztab Operacja Koprzywianka 4 - to grupa ludzi pozytywnie nastawionych do ekologicznych akcji i dbania o swoje otoczenie. Potrafimy być eko i żyć w zgodzie z naturą. Zależy nam na zapewnieniu miejsca dla wolnej przyrody, spontanicznych procesów przyrodniczych kształtujących ekosystemy, jak i do prawa dzikiej przyrody do istnienia. Chcemy zachowywać i przywrócić naturalne piękno przyrody.

Chcemy również pokazać, że w małych miejscowościach warto angażować się w oddolne działania i mieć możliwość podjęcia społecznej inicjatywy, docelowo decydować o swoje otoczenie.

Opreacja Koprzywianka #4

Utworzono dnia 04.04.2024, 14:46