Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Koprzywnicy
spacer doliną starej Koprzywianki operacja KOPRZYWIANKA Koprzywnickie Bziuki - wpis na Listę Niematerialnego Dziedzictwa Kulturowego Dożynki Gminne Rowerowa Koprzywnica Grupa Historyczno-Ekspolracyjna Wisła Spacer trasami nordicowymi. Zespół Ludowy Powiślanie Zespół Pieśni i Tańca Mali Powiślanie Bziuki Bziuki Operacja Koprzywianka #3 Operacja Koprzywianka #3 Stroiki świąteczne Ferie dla najmłodszych Spektakl mikołajkowy świąteczne animacje Eliminacje gminne - Młodzież Zapobiega Pożarom

AKTUALNOŚCI, strona 3:

Jesteśmy na Facebooku

Utworzono dnia 13.10.2020

Zaglądajcie również na naszą stronę na facebooku.  Informacje, zdjęcia, relacje... 

 

https://pl-pl.facebook.com/domkulturykoprzywnica

czytaj dalej... na temat: Jesteśmy na Facebooku

Wewnętrzna procedura bezpieczeństwa

Utworzono dnia 17.09.2020

Przypominamy o zapoznaniu się z Wewnętrzną procedurą bezpieczeństwa. Prosimy wypełnione dokumenty dostarczyć przed zajęciami do Instruktora lub do sekretariatu.

czytaj dalej... na temat: Wewnętrzna procedura bezpieczeństwa

Wakacyjne spotkanie z teatrem

Utworzono dnia 30.07.2020

W wakacyjną niedzielę 26 lipca nad koprzywnickim zalewem wszystkie dzieci  miały możliwość niecodziennego spotkania z aktorami krakowskiego Teatru Maska. W zielonej scenerii korzywnickiego akwenu aktorzy zaprezenntowli spektakl pt. Prastara książnica, skarb i tajemnica - bo mądrość tkwi nie tylko w Wi-Fi. Patronat nad wydarzeniem objęła Burmistrz Miasta i Gminy Koprzwynica p. Aleksandra Klubińska, a organizatorami byli Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu oraz Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Koprzywnicy.

czytaj dalej... na temat: Wakacyjne spotkanie z teatrem

Letnie Kino Plenerowe

Utworzono dnia 06.07.2020

Ciekawym pomysłem na rozpoczęcie sezonu wakacyjnego w naszym miasteczku stała się organizacja seansu filmowego podczas Letniego Kina Plenerowego. Projekcja filmowa z produkcją ,,Buntownik z wyboru" cieszyła się dużym zainteresowaniem odbiorców, w związku z tym podczas wakacji zaplanowany został cykl letnich spotkań z filmem. Zapraszamy na kolejne filmowe wieczory nad zalewem. Więcej informacji wkrótce.

czytaj dalej... na temat: Letnie Kino Plenerowe

Rozstrzygnięcie konkursu literackiego i plastycznego!!!

Utworzono dnia 29.06.2020

Konkursy rozstrzygnięte!!!!Gratulujemy laureatom i wszystkim uczestnikom. Niebawem zostanie ogłoszony kolejny konkurs. P.S. fotografujcie wakacje :)

czytaj dalej... na temat: Rozstrzygnięcie konkursu literackiego i plastycznego!!!

Odkrywamy Gnieszowice-w lipcu rusza nowy projekt!!!

Utworzono dnia 29.06.2020
"Uwaga, uwaga! Rozpoczynamy kolejny projekt z serii "Koprzywnica Patrzy/My" - tym razem będziemy odkrywać Gnieszowice!
Już teraz zachęcamy Was do podzielenia się z nami archiwalnymi fotografiami pokazującymi mieszkańców i dawne życie w Gnieszowicach - chcielibyśmy je zeskanować w domu kultury i następnie Wam je oddać.
Liczymy na Was
Do zobaczenia już wkrótce!"
 
czytaj dalej... na temat: Odkrywamy Gnieszowice-w lipcu rusza nowy projekt!!!

Uroczyste podsumowanie roku z językiem angielskim.

Utworzono dnia 29.06.2020

25 czerwca 2020r. na sali widowiskowej domu kultury spotkały się dzieci i młodzież uczestniczące w zajęciach z języka angielskiego oraz przedstawiciele Szkoły Jezyków Obcych PROMAR w Tarnobrzegu. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali certyfikaty, pamiątki oraz pokaźną...

czytaj dalej... na temat: Uroczyste podsumowanie roku z językiem angielskim.

Akcja Bezpieczne Wakacje w Gminie Koprzywnica

Utworzono dnia 24.06.2020

Burmistrz Miasta i Gminy Koprzywnica  zaprasza wszystkich amatorów jazdy na rowerach do udziału w akcji Bezpieczne Wakacje w Gminie Koprzywnica. 

W programie:

- akcja edukacyjna –  bezpieczeństwo na drodze oraz pierwsza pomoc,

- odblaski dla każdego,

 

czytaj dalej... na temat: Akcja Bezpieczne Wakacje w Gminie Koprzywnica

KOPRZYWNICA-MIEJSCE PRZYJAZNE ROWERZYSTOM NA WSCHODNIM SZLAKU ROWEROWYM GREEN VELO

Utworzono dnia 18.06.2020

Z przyjemnością informujemy, że nasz obiekt posiada rekomendację MPR - Miejsca Przyjaznego rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo. Oznacza to, że przeszlismy pozytywnie procedurę weryfikacji, przeprowadzoną przez audytorów szlaku Green Velo. Sprawdzani byliśmy pod kątem kryteriów ,,przyjazności dla rowerzystów", a w naszej ofercie znajdziecie usługi dedykowane turystom rowerowym. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i jednocześnie do odwiedzenia Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Więcej o szlaku przeczytać można na stronie internetowej: www.greenvelo.pl.

czytaj dalej... na temat: KOPRZYWNICA-MIEJSCE PRZYJAZNE ROWERZYSTOM NA WSCHODNIM SZLAKU ROWEROWYM GREEN VELO

BZIUKI-KWESTIONARIUSZ BADAWCZY

Utworzono dnia 02.06.2020

Drodzy mieszkańcy Miasta i Gminy Koprzywnica oraz osoby wywodzące się z naszej Małej Ojczyzny! Zwracamy się do WAS z prośbą o pomoc! Jeżeli posiadacie materiały, informacje lub słyszeliście historie o ,,Koprzywnickich Bziukach", jak najszybciej wypełnijcie nasz kwestionariusz badawczy (w załączniku) oraz skontaktujcie się z MGOKiS w Koprzywnicy 15 847 63 22, kdk39@op.pl. Informacje przekazane przez WAS znacznie ułatwią nam procedurę wpisu ,,BZIUKÓW" na krajową listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego. Liczymy na Wasze zaangażowanie w sprawę. 

czytaj dalej... na temat: BZIUKI-KWESTIONARIUSZ BADAWCZY